ماساژ سنتی تایلندی Traditional Thai Massage

ترکیبی از حرکات ریتمیک پرفشار به همراه کشش های حساب شده که بدون استفاده از روغن از روی لباس و بر روی تشکی روی زمین اجرا شده و اجازه می دهد تا جریان انرژی در بدن آزادانه تر حرکت کند. از فوائد این ماسـاژ کـهن می توان به افـزایش انعطاف پذیری، رهـایی از کشیـدگی مفاصل و ماهیچه ها،افزایش جریان خون و کاهش سطح مواد مسموم در عضلات و نهایتا دستیابی به تعادل درسیستم انرژی بدن اشاره نمود.

 

ماساژ آروماتراپی Aromatherapy Massage

آرامش بخش، نیروزا، ازبین برنده درد، کاهنده مواد مسموم انباشته شده در بدن، باسازی کنندهسلولهای مرده پوست، آزاد کننده گرفتگی عضلات، درمان موثر بی خوابی؛همه این واژه ها خصوصیات روغن هـایی است که در آروماتراپی استفاده می شود. از ماساژهای آروماتراپی همه لذت می برند چه آنهایی که برای اولین بار ماساژ میگیرند و چه کـسانی که ماسـاژ به یک عادت دلپذیر در زندگیشان تبدیل شده است.

 

ماساژ سنگ داغ Hot Stone Massage

برخی بر این باورند که سنگهایی که در ماساژ هات استون استفاده می شود انرژی نهفته در اعماق زمین و در پس آن جریان آب رودخانه ها را درون خود ذخیره کرده اند. زمانی که حرکت سنگهای صیقلی و معطر شده با روغن های طبیعی و خوشبو را که از پیش تا دمای مطبوعی گرم شده اند بر روی بدنتان احساس می کنید، شما هم به این باور اعتقاد پیدا خواهید کرد. نفوذ گرما به درون عضلات و تکنیک های این ماساژ، استرس و درد را بیرون ریخته و موجی از آرامش را در بدن شما جاری میکند و همچنین در انتهای ماساژ با قراردادن سنگ های قیمتی بر چاکرای بدن آنها را به تعادل می رساند.

 

ماساژ پا(بازتاب درمانی) Foot Massage (Reflexology)

در فوت ماساژ، با استفاده از روغن های گیاهی، از کـف پا تا بالای زانو را ماساژ داده و با اعمال فشارهای موضعی توسط انگشتان شصت ، کف دست وچوب استیک بر روی نواحی مشخصی از کف پا، موجی از آرامش عمیق را به سر تا سر بدن می فرستید. شما می توانید به تنهایی و یا درکنارسایر انواع ماساژ، از تجربه آرامش بخش ماساژ پا و فوائد بسیار آن لذت ببرید.

 

 

ماساژ سر و صورت Head & Face Massage

مدر این ماساژ با استفاده از روغن های گیاهی و حرکات موزون انگشتان برروی مناطق حساس سر، شانه ها، فاصله بین کتف ها، گردن، گوش ها وعضلات صورت و اعمال فشارهای متفاوت بر آن نواحی آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.این ماساژ دارای خواص متعددی است که می توان به از بین بردن خستگی چشم، رفع بی خوابی، بهبود سردردها و میگرن، آزادکردن عضلات ناحیه سر و گردن، تقویت ماهیچه های صورت، پاکسازی سینوس ها، کاهش استرس و بسیاری دیگر اشاره کرد.

 

 

ماساژ ورزشی Sport massage

ماساژی تخصصی که بر روی عضلات بدن به خصوص ستون فقرات، گردن، شانه ها و پاها که در طول مدت تمرینات ورزشی دچار گرفتگی، استرس و یا کشش شده اند، تاثیر سریعی می گذارد. این ماساژ، برنامه های تمرینی و آماده سازی ورزشکاران را غنی تر نموده و آمادگی آنها را برای فعالیت های بعدی افزایش خواهد داد.

 

 

ماساژ سوئدی Swedish Massage

بهترین پیشنهاد برای آنهایی است که تا به حال ماساژ نگرفته اند و یا زمان زیادی از آخرین ماساژ آنها می گذرد. در این ماساژ حرکات سیال دست ماسور و اعمال فشار های مختلف بر تمامی بخش های بدن کمک می کند تا گرفتگی ها و درد های عضلانی رفع شده، اعصاب آرام شود و سطح انرژی افزایش یابد. در این ماساژ نسبت به ماساژ آروما تراپی شدت و فشار بیشتری بر عمق عضلات وارد می شود.

 

ماساژ پشت،گردن و شانه Back, Neck & Shoulder Massage

پس از ساعت ها نشستن پشت میز و انجام کارهای یکنواخت اداری و حتی مسافرت های طـولانی،دچار خستــگی ها و تنـش هایی می شوید کـه مستقیما بر روی توان جسمی و بازدهی کاری شما تاثیرات منـفی خود را نشان می دهد. در ماساژ پشت گردن و شانه ها ماسور با اعمال حرکات همزمان کششی و فشاری، بخصوص در شانه ها، پشت گردن و سر، نسبت به رفع گره ها و گرفتگی های عضلانی اقدام می نماید.

 

ماساژصورت و اسکراب Face Massage & Scrub

در این خدمات متناسب با نیاز و نوع پوست صورت شما، ترکیبات مختلفی از مـواد لایه بردار، آبـرسان و تـغذیه کننده پوست و همچنین کـرم ها، اسکراب ها، ماسک ها و تونیک های طبیعی که همگی از برندهای معتبر تهیه شده اند استفاده می شوند. ما معجزه نمی کنیم ولی به شما کمک می کنیم تا صورتی لطیف، درخشان و جوان داشته باشید.